Przekładnie kierownicze

www.przekladniekierownicze.eu

Przekładnie kierownicze
Rozmowy dla fanów motoryzacji.

Przekładnie kierownicze

Postautor: bloom » 08 kwie 2015, 13:08

Jeśli masz problem z układem kierowniczym samochodu, koniecznie zgłoś się do firmy Auto-Rege. Auto-Rege działa zupełnie inaczej niż "mechanicy" - wpłacasz pieniądze, Auto-Rege wysyła Ci nową przekładnię i dopiero, kiedy ją otrzymasz, odsyłasz im swoją starą. Bardzo dobra jakość usług i tylko oryginalne podzespoły.
Mogę z czystym sumieniem polecić.
bloom

Re: Przekładnie kierownicze

Postautor: hel.kul » 12 maja 2015, 9:36

Korzystałem z usług Auto-Rege. Faktycznie model współpracy jest jedyny w swoim rodzaju - najpierw dostajesz nową część, a dopiero potem odsyłasz im popsutą. To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, tym bardziej, że dla niektórych z nas auto to narzędzie pracy. Firma bardzo rzetelna i profesjonalna, wszystko na czas. Dla mnie współprac na piątkę z plusem.
hel.kul

Postautor: antoni » 23 lip 2015, 13:35

Świetna współpraca. Przede wszystkim zaoferowali mi gwarancję na 24 miesiące, co obecnie jest absolutnym hitem. Korzystałem z filii Auto-Rege w Lesznie, bardzo rzetelny i wykwalifikowany personel. Warto skorzystać z usług fachowców.
antoni

Postautor: kowalski » 10 sie 2015, 10:50

Zachęcony Waszymi opiniami skorzystałem i faktycznie - nie zawiodłem się. Korzystałem z opcji wysyłkowej, najbardziej spodobała mi się opcja gwarancji 24 miesiące. Bardzo na plus!
kowalski

Wróć do Motoryzacja