W co inwestować?

http://www.hftbrokers.pl/

W co inwestować?
Dyskusje o pieniądzach i biznesie.

W co inwestować?

Postautor: niefka » 21 sie 2015, 8:13

Jaki jest najlepszy pomysł na inwestowanie zgromadzonego kapitału?Wiem, że opcji jest sporo bo i akcje i obligacje i waluty(http://www.hftbrokers.pl/) co jeszcze jeśli mam do dyspozycji raczej mniejsze kwoty tzn takie, że nie moge ich zainwestować jedorazowo np. w zakup nieruchomości. Co proponujecie?o proponujecie? Jak wy inwestujecie swoje oszczędności o ile inwestujecie?
niefka
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2015, 14:45

Re: W co inwestować?

Postautor: finkol » 05 paź 2015, 7:57

Można też inwestować w fundusze inwestycyjne, np: https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/inwestycje/fundusze-inwestycyjne/fundusze-inwestycyjne-otwarte-fio/union-investment.html oczywiście jak każde inwestowanie wymaga to obeznania się na rynku inwestycji i znaniu podstawowych rynkowych mechanizmów. Wszystko też zależne jest od tego jaka kwotę mozna zainwestować, na jaki czas i w jakiej formie. Ale jeśli ktoś nie zna sie na tym zupełnie radzę własnie inwestycje poprzez fachowców-znają rynek.
finkol
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2015, 7:28

Re: W co inwestować?

Postautor: pozycjoner1 » 16 lis 2015, 22:11

jednym z najbardziej spektakularnych wzrostów można zauważyć na kursie bitcoina. Ludzie mają coraz mniej zaufania do banków centralnych i ciągłej dewaluacji walut lokalnych. Bitcoiny nie są narażone na straty związane z inflacją. Więcej możesz przeczytać o tym na stronie https://bitbay.net/pl/bitcoin-kurs
pozycjoner1
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2015, 14:25


Wróć do Biznes i Ekonomia

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron