Strona 1 z 1

W co inwestować?

Post: 21 sie 2015, 8:13
autor: niefka
Jaki jest najlepszy pomysł na inwestowanie zgromadzonego kapitału?Wiem, że opcji jest sporo bo i akcje i obligacje i waluty(http://www.hftbrokers.pl/) co jeszcze jeśli mam do dyspozycji raczej mniejsze kwoty tzn takie, że nie moge ich zainwestować jedorazowo np. w zakup nieruchomości. Co proponujecie?o proponujecie? Jak wy inwestujecie swoje oszczędności o ile inwestujecie?

Re: W co inwestować?

Post: 05 paź 2015, 7:57
autor: finkol
Można też inwestować w fundusze inwestycyjne, np: https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/inwestycje/fundusze-inwestycyjne/fundusze-inwestycyjne-otwarte-fio/union-investment.html oczywiście jak każde inwestowanie wymaga to obeznania się na rynku inwestycji i znaniu podstawowych rynkowych mechanizmów. Wszystko też zależne jest od tego jaka kwotę mozna zainwestować, na jaki czas i w jakiej formie. Ale jeśli ktoś nie zna sie na tym zupełnie radzę własnie inwestycje poprzez fachowców-znają rynek.

Re: W co inwestować?

Post: 16 lis 2015, 22:11
autor: pozycjoner1
jednym z najbardziej spektakularnych wzrostów można zauważyć na kursie bitcoina. Ludzie mają coraz mniej zaufania do banków centralnych i ciągłej dewaluacji walut lokalnych. Bitcoiny nie są narażone na straty związane z inflacją. Więcej możesz przeczytać o tym na stronie https://bitbay.net/pl/bitcoin-kurs

Re: W co inwestować?

Post: 17 sty 2019, 8:07
autor: eryczkes
Moim zdaniem najlepiej jest inwestować w nieruchomości. Po czasie na prawdę przynoszą zysk i przynosić będą. Zachęcam do sprawdzenia różnych ofert z biur nieruchomości, a może uda się trafić w coś nie drogiego.

Re: W co inwestować?

Post: 28 sty 2019, 14:38
autor: pawelmruk
W papiery wartosciowe.