Strona 1 z 1

Potrzebna pomoc prawna bądź fiansowa? - PARTNERZY!

Post: 05 wrz 2017, 8:23
autor: PARTNERZY
Z chęcią i profesjonalizmem Kancelaria Prawna i Finansowa „PARTNERZY” znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Posiadamy prawników odpowiedzialnych za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej praktyki jest szeroki.

* windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *...

Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy:

"Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć.
Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie.
Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia ‘postawili mnie na nogi’... "
Zawsze służymy pomocą!

Zapraszamy zapoznać się ze szczegółami, a następnie do kontaktu z Nami dzięki informacjom zawartym na prawo-gdansk.pl
Nie jest Nam obca obsługa firm!

Re: Potrzebna pomoc prawna bądź fiansowa? - PARTNERZY!

Post: 18 sty 2018, 11:54
autor: karra
Ja na początku swojej działalności biznesowej zgłosiłam się do nich http://inwestycjekapitalowe.com/fundusz ... -w-polsce/ , procedura nie jest zbyt skomplikowana, wystarczy dobry pomysł na biznes i wypełnienie formularza online . Uważam że warto szukać takiego finansowania bo to lepsze niż kredyty bankowe

Re: Potrzebna pomoc prawna bądź fiansowa? - PARTNERZY!

Post: 03 lip 2018, 9:05
autor: nofik
Ile kosztuje obsługa prawna firmy i od czego uzależniona jest wycena? Na rynku jest sporo ofert typu w których bez rozeznania trudno się odnaleźć. Każda wskazówka będzie więc mile widziana.

slang księgowych

Post: 11 lut 2019, 14:15
autor: Hirek
Zauważyliście, że terminologia jaką posługują się księgowi jest niczym slang bywalców for dyskusyjnych. To może łatwo wprowadzić w błąd osobę, która nie jest księgowym i na tym się nie zna. Przykładowo pojęcie "metoda kasowa". W przypadku rozliczeń w KPiR będzie to uproszczona metoda księgowania kosztów w zależności od tego kiedy wpłyną one na osiągane przychody. W przypadku VAT będzie to skomplikowany sposób powstawania obowiązku księgowania w VAT w zależności od momentu kiedy faktura zostanie opłacona. O wybraniu tej metody rozliczania podatków w pierwszym przypadku nie musimy powiadamiać urząd skarbowy, w drugim jest taka konieczność i do tego w odpowiednim terminie. Więcej o memoriałowej i kasowej metodzie rozliczeń dowiecie się na blogu podatkowym Zasady Ogólne http://www.zasadyogolne.info/2019/02/ksiegowanie-w-kpir-metoda-kasowa-i.html .