Strona 1 z 1

Moje hobby - ruletka

Post: 02 lut 2016, 16:20
autor: kowalski
Długo zastanawiałem się nad hobby dla siebie. W końcu to nie jest takie proste - musi to być coś, co się lubi i coś, na co ma się odpowiednie fundusze. I tak przeglądając internet trafiłem na to co lubię - jest to Gra Online Ruletka. Wiecie, jak to wciąga? Świetna zabawa dla każdego, najlepsze rozwiązanie na nudne zimowe wieczory :)

Re: Moje hobby - ruletka

Post: 06 paź 2016, 9:07
autor: Prioss1
Tylko uważaj z tym hobby bo wiesz że hazard potrafi wciągnąć i przez to możesz stracić wszystkie pieniądze..

Re: Moje hobby - ruletka

Post: 12 kwie 2017, 5:33
autor: atll
Kiedyś w internecie znalazłem takie proste ćwiczenia http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-han ... l-156.html i tak codziennie staram się je wykonywać. Niby to tylko zalążek prawdziwej siłowni ale czuje że moje ciało wzmocniło się dzięki ćwiczeniom. To jest moje małe hobby

Re: Moje hobby - ruletka

Post: 23 sty 2018, 12:46
autor: Caramlaa
Nie nazwałabym tego hobby, może jakaś rozrywka, ale na pewno nie hobby

Re: Moje hobby - ruletka

Post: 30 sty 2018, 10:23
autor: Caramlaa
Na tym faktycznie można coś zarobić?

Re: Moje hobby - ruletka

Post: 05 paź 2018, 11:30
autor: Falka
Moim zdaniem to bardzoj hazard niż hobby. Myślę, że nie jest to zbyt bezpieczne zajęcie. Ja w wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem gier ale nie komputerowych tylko planszowych. Znalazłam już wydawcę - firmę Fabryka Kart http://www.fabryka-kart.eu/kompletne-gry/ , która zajmuje się wydrukiem kompletnych gier oraz dodatków do nich. Mam zamiar wprowadzić te gry do sprzedaży i połączyc przyjemne z pożytecznym.