Strona 1 z 1

Social Media i reklama w internecie

Post: 31 mar 2014, 16:58
autor: radoMaj
58% młodych osób i tyle samo matek lubi bądź śledzi strony firmowe na Facebooku. Ze wszystkich grup społecznościowych to właśnie one najczęściej trafiają na profile swoich ulubionych marek.
Nie tylko Facebook ma swoje może być miejscem gdzie skutecznie można zareklamować swój biznes. Z każdym dniem powstają nowe tzw. Social Media które stają się dobrym miejscem do prowadzenia skutecznej kampanii reklamowej.
Firma AP-SERWIS-MEDIA to dynamicznie rozwijająca się firma z zespołem profesjonalistów którzy pozwolą Tobie zaistnieć w internecie. Prowadzimy nie tylko kampanie w social mediach ale również prowadzimy kompleksowe pozycjonowanie jaki i tworzenie stron.

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 03 mar 2015, 20:03
autor: Hirek
a o co dokladnie (szczegóły) chodzi - jakie serwisy?

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 30 mar 2015, 18:14
autor: darczys
A skąd takie wyniki???

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 21 sty 2017, 20:48
autor: ale.kow
Witam serdecznie,

Ja polecę jeszcze reklamę również lokalną, zwłaszcza jeśli biznes jest lokalny, a branża może niekoniecznie przyciągać klientów przez social media. Można zrealizować naprawdę wysokiej jakości wydruk tutaj: http://www.reprotechnika.pl/. Pozdrawiam serdecznie, kitkat1.

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 21 cze 2017, 8:13
autor: Zoja
Reklama lokalna jest dobra dla pozyskania klientów w swojej okolicy jednak warto też zastanowić się jak zrobić to poprzez internet. W tym celu bardzo skuteczne i naprawdę świetne są kampanie reklamowe w google - http://adwordsgroup.pl/siec-reklamowa/ . Większa ilość odbiorców naszej reklamy to większa ilość potencjalnych klientów.

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 29 cze 2017, 14:30
autor: chaber
Reklama w internecie jest bardzo ważna ale niektóre firmy takie jak warsztaty, wypożyczalnie, firmy odzieżowe powinny pomyśleć też o takiej reklamie jak pokrowce http://www.izisport.pl/produkty.html na których można umieścić logo firmy

Re: Social Media i reklama w internecie

Post: 26 cze 2018, 19:22
autor: cydr
Niedawno czytałem o różnym podejściu do strategii marketingowych. Zgodnie z anglojęzyczną publikacją powinno się unikać reklamy agresywnej na rzecz marketingu przychodzącego (Inbound Marketing). Przecież nikt nie lubi reklam przerywających film akcji. Nowoczesna reklama powinna trafiać do tych którzy ją oczekują. Może odbywać się to na zasadach mailingu inteligentnego, lub marketingu szeptanego. Taka reklama działa na podświadomość. Liczy się odnajdywanie poszukiwanych produktów, a sam wybór marki czy dostawcy jest sprawą drugorzędną. Informacje zawarte w internecie na które trafia odbiorca wpisu mają jedynie podsuwać mu jakieś rozwiązanie, bez nachalnego ingerowania w wykonywane przez niego czynności. Transmisja z meczu, telefon z ofertą podczas spotkania, itp. to przeżytek. Dlatego coraz więcej firm działa w zakresie Inbound Marketing oferując marketing szeptany nawet w ramach typowych usług z zakresu SEO. Przykładem może być New Project - agencja e-marketingu z Łodzi http://www.newproject.biz.pl/realizacje/ .