Strona 1 z 1

Tworzenie stron internetowych

Post: 29 kwie 2013, 16:29
autor: projektstron
Internetowy marketing zaliczamy do dynamicznych dziedzin, gdy już prawie każdy posiada swoją stronę internetową, jak nigdy wcześniej, teraz liczy się jakość wykonanej strony www oraz jej promocja.
Naszą pasją, której poświęcamy bardzo dużo czasu, jest tworzenie stron internetowych na najwyższym poziomie. W naszej ofercie można znaleźć usługę projektowania stron internetowych, kompleksowe tworzenie stron internetowych oraz optymalizację i pozycjonowanie. Projektowanie stron www z nami nabiera nowego znaczenia.

Re: Tworzenie stron internetowych

Post: 15 mar 2016, 21:10
autor: Zabulon
Jeśli chodzi o strony internetowe to ja osobiście wolałbym jednak polecić takie zadanie firmie którą znam i która zbiera pozytywne opinie od moich znajomych, bo tu jednak trzeba mieć jakąś dozę zaufania - tak mi się wydaje. Pomijam już fakt, że czasem konieczny jest kontakt w sprawach technicznych czy coś no i to tez trzeba wsiąść pod uwagę. Jak na razie jest mi bliska ta firma https://www.nazwa.pl/strony-www/ Jednak istnieje już tyle lat na rynku, że zbudowała sobie bardzo pozytywny wizerunek - myślę, że gdyby nie zadowoleni klienci to jej renoma by się tak nie niosła po internecie szerokim echem. Kogo nie zapytam, ten poleca mi nazwę, więc chyba jednak tam się zdecyduje na zawarcie umowy. Zwłaszcza, że chce też zdecydować się na parę innych rzeczy.

Re: Tworzenie stron internetowych

Post: 22 wrz 2016, 14:05
autor: K_Sammet
Ja ze swojej strony, jeżeli chodzi [url=https://aid.lublin.pl]tworzenie stron www[/url] , mogę polecić agencję reklamową AID. Profesjonalne wykonanie, cena indywidualnie dopasowana do klienta i szybki realizacji.