produkty do pielęgnacji włosów

https://gameshow.szczecin.pl/viewforum.php?f=7

Ciekawe strony o zdrowiu.

Postautor: Zoja » 02 kwie 2017, 0:42

No własnie. Jakie produkty do pielęgnacji włosów goszczą w waszych łazienkach? Za co je lubicie? Ja jestem ciągle na etapie poszukiwania czegoś odpowiedniego dla mnie, uwielbiam naturalne kosmetyki w szczególności do włosów aby nie obciążać ich parabenami itp chemikaliami jakie dość często są w szamponach czy też odżywkach. Lubie testować stąd tez moje pytanie :) Może jeszcze znajdzie sie coś czego nie próbowałam :P
Zoja

Re: produkty do pielęgnacji włosów

Postautor: mniami » 15 kwie 2017, 0:39

Ciężko powiedzieć jakie produkty do pielęgnacji włosów jeszcze nie stosowałaś, bo nie wymieniłaś tych co masz :p A próbowałaś Botanicals Fresh Care? To marka luksusowych produktów do włosów i charakteryzuje się ładnym składem wolnym od szkodliwej chemii i z roślinnymi ekstraktami
mniami

Postautor: Riposta » 13 lis 2017, 19:58

W moim domu używa się kosmetyków ,których nie dostaniemy w drogerii ale w sklepach w których zaopatrują się fryzjerzy i styliści http://www.ivasklep.pl/ Używając takich samych kosmetyków jak są w salonach kosmetycznych mam pewność,że moje włosy będą zawsze śliczne,zdrowe i zadbane.Fryzjerzy wiedza najlepiej co jest potrzebne włosom,czego w danej chwili potrzebują,ja im zaufałam i jestem zadowolona.
Riposta

Postautor: mimmi » 16 lip 2019, 13:18

Oczywiście mam maskę, odżywkę, mgiełkę i odżywkę w postaci żelu do modelowania kręconych włosów. Najbardziej lubię kosmetyki tego typu za ich zapach. Wybieram tylko marki dostępne w sklepach fryzjerskich.
mimmi

Postautor: Kiki » 24 lip 2019, 11:26

Używam tylko profesjonalnych kosmetyków do włosów. Lubie je za zapach, wydajność i skuteczność.
Kiki

Postautor: Fionka » 07 sie 2019, 16:29

Wybierając kosmetyki do włosów,warto zwracać uwagę na ich jakość , a nie na ilość.Warto dobierać je do naszych indywidualnych potrzeb i ewentualnych problemów z jakimi się zmagamy.Najbardziej cenionymi produktami powinny być te naturalny,które nie zniszczą naszych włosów,a odżywią je i wzmocnią.Dobrym wyborem są produkty oferowane przez sklep z kosmetykami arabskimi,w skład których wchodzą zioła,owoce i oleje.Na stronie https://sklep.yasmeen.pl/wiecej-za-mniej.html możemy bliżej przyjrzeć się ofercie sklepu,wyprzedażom i aktualnym promocjom.
Fionka

Wróć do Zdrowie I Uroda