Strona 1 z 1

Oleje kosmetyczne - warto?

Post: 24 lis 2017, 16:11
autor: Shoa
Jak sądzicie? Warto w ogóle to stosować? Nie ukrywam, że mam dość wrażliwą skórę i wszystkie alergeny doprowadzają mnie do szału. Później wyleczenie się z tych krost i innych zaczerwień to jest dramat jak powiedział pewien znany polityk.

W ogóle czy takie coś jest odpowiednie dla alergików? Poradźcie!

Oleje kosmetyczne

Re: Oleje kosmetyczne - warto?

Post: 17 sty 2018, 15:35
autor: Riposta
Według mnie oleje mają zbawienna moc,potrafią z naszym ciałem,skórą zdziałać cuda.Skóra staje się delikatna,zadbana i odżywiona.Chcąc poznać najróżniejsze oleje i ich przeznaczenie udaj się na stronę sklepu http://papatka.pl/30-oleje
W ich ofercie znajdziesz oleje jadalne,oleje przeciw wypadaniu włosów,do masażu, aromaterapii.Wśród najbardziej znanych jest olejek pomarańczowy do ciała,olejek z opuncji fugowej czy olejek z drzewa różanego.Jak widzisz wybór jest ogromny.Jeśli jednak masz pytania dotyczące poszczególnvch olejków,ich zastosowania i przeznaczenia,warto napisać maila do sklepu,pracownicy chętnie odpowiedzą na każde twoje zapytanie.

Re: Oleje kosmetyczne - warto?

Post: 22 lut 2018, 15:27
autor: igga
Odpowiednie kosmetyki do wrażliwej skóry to tylko te naturalne. Jeśli chcesz wypróbować olejki to lepiej te http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki-do-ciala/ , ja je już testowałam i uważam że są super, idealnie nawilżają skórę i pozostawiają na niej warstewkę ochronną

Re: Oleje kosmetyczne - warto?

Post: 25 cze 2018, 12:43
autor: brzezinska
Każda skóra jest wrażliwa na inne czynniki zewnętrzne i chemiczne. Naturalne składniki są potrzebne, do odpowiedniej regeneracji podrażnionego ciała. :) Ja mam skórę bardzo suchą i wrażliwą skórę. Stosowałam już wiele olejków i mleczek do ciała. Trafiłam na http://www.le-petit-marseillais.pl/prod ... j-skory-02. Mi osobiście bardzo pomaga. :)