energia odnawialna,oświetlenie LED,ogrzewanie podczerwienią

http://greenie-world.com/pl/

energia odnawialna,oświetlenie LED,ogrzewanie podczerwienią
Pasaże i sklepy online.

energia odnawialna,oświetlenie LED,ogrzewanie podczerwienią

Postautor: Hirek » 16 wrz 2015, 20:51

Marka Greenie jest związana z firmą MTEcology Sp. z o.o. sp.k.. która oprócz oferowanych Państwu produktów marki Greenie służy doradztwem w zakresie najnowszych rozwiązać związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej, oświetlenia LED i LED COB oraz ogrzewania podczerwienią. Produkty ekologiczne nie muszą dużo kosztować. Produkty ekologiczne to jedynie wybór czy chce nam się zmieniać środowisko, tak by dało się w nim nadal żyć. Mnie bardzo interesuje ogrzewanie podczerwienią. Już Albert Einstein zapowiedział, że „W przyszłości ogrzewanie powinno być radiacyjne” . Skoro tak, to może czas je zastosować. Greenie proponuje nam maty i panele grzewcze które wykorzystują podczerwień http://greenie-world.com/pl/produkty/14 ... odczerwien .
Zastosowanie podczerwieni jako techniki ogrzewania powoduje znaczne obniżenie kosztów ogrzewania i jest proekologiczną formę. Przede wszystkim ogrzewanie promiennikami podczerwieni o 2 stopnie podwyższa poczucie ciepła. Nie wymusza ogrzewania powietrza wiec już po 15 minutach od uruchomienia odczuwamy ciepło. Nie ma ruchu powietrza wiec nie ma problemu z kurzem. Ściany nagrzewają się szybciej niż powietrze więc nie osiada na nich wilgoć i nie rozwijają się grzyby. Do tego właściwości promieniowania podczerwonego powodują naturalne i głębokie osuszanie ściany dzięki czemu jest lepszym izolatorem ciepła.
Jednak niezależnie od wysuszania ścian powietrze zachowuje wilgotność korzystną dla domowników i roślin. Mimo, że promieniowanie wydzielane przez promienniki grzewcze jest dużo słabsze niż w lampowych urządzeniach medycznych to ciągle zachowuje własności lecznicze. Promieniowanie podczerwone eliminuje drobnoustroje. Wspaniale sprawdza się w przypadku noworodków i małych dzieci. Należy przypomnieć, że inkubatory wcześniaków też opierają się o wykorzystanie promieniowania podczerwonego. Panele grzewcze oparte o promieniowanie podczerwone łatwo montuje się na ścianach, czy suficie. Producenci oferują również grzejniki łazienkowe, pod uchwyty na ręczniki, jak i szyby grzewcze czy lustra. Dostępna jest nawet folia, w tym również samoprzylepna, wykorzystująca ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym. Można ją zastosować między innymi do ogrzewania podłogowego.
Obrazek
Hirek
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2015, 19:57

Wróć do Sklepy internetowe

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron