Strona 1 z 1

Herbata

Post: 26 cze 2013, 11:23
autor: Krainaherbaty
Stosowana na co dzień herbata jest dla Ciebie zbyt nużąca? Obejrzyj znakomity sklep w sieci KrainaHerbaty.pl, by przekonać się, jak bardzo dużo masz do posmakowania! Czeka tam na Ciebie energetyczna Yerba Mate, rozluźniająca herbata zielona albo też o właściwych wartościach dla organizmu biała herbata. Praktyczna nawigacja w tym sieciowym sklepie, daje szansę bez problemu poznawać oraz kupować wybrane typu herbat. A jeśli nie orientujesz się czy lepsza będzie czerwona herbata albo zielona herbata, fachowcy z KrainaHerbaty.pl ułatwią Ci podjąć decyzję!

Re: Herbata

Post: 13 lut 2018, 6:37
autor: Hirek
To świetny pomysł że w marketach są stoiska na których można kupić mieszanki herbat na wagę. Pomysłowe są eleganckie opakowania, które nadają się by taką herbatkę móc potem dać komuś w prezencie. Podejrzałem że produkcją takich opakowań do herbaty zajmuje się Artemix z Łodzi http://www.artemix.biz . To znany od lat producent opakowań foliowych do kwiatów. Oprócz opakowań można u nich zamówić ozdobną rafię, organzę czy inne artykuły dekoracyjne potrzebne w kwiaciarniach i tam gdzie są pakowane prezenty i kosze okolicznościowe.

Re: Herbata

Post: 13 lut 2018, 7:04
autor: wanda
Zimą dobra herbatka ziołowa to wspaniały sposób na wzmocnienie odporności i pomoc gdy się zachoruje. Każda herbatka ma inne działanie. Macierzanka, czystek, rumianek. Najmocniejsza jest chyba herbata z kory lapacho. Jest silna jak antybiotyk. jednak nie wolno jej stosować lekkomyślnie. Wyczytałam że jest dużo przeciwwskazań w jej stosowaniu. Na portalu Zachowajmy zdrowie jest wyraźne ostrzeżenie by herbaty z lapacho nie piły kobiety w ciąży i osoby biorące lekarstwa przeciwzakrzepowe. Ja piję lapacho tylko wówczas jak mnie bierze przeziębienie i mam pierwsze objawy podwyższonej temperatury. Wówczas skutecznie mi pomaga.