Inside Your Life - trzeba kochać ludzi

http://www.insideyourlife.pl/

Serwisy dla aktywnych

Postautor: coolman » 13 mar 2018, 11:00

I wanna be inside your heart
I wanna love forever
I wanna be inside your heart
Highways, starways, many ways
To be open tonight.
High time, look inside your life.
I am waiting.

Ten wspaniały tekst Jona Andersona oprawiony muzyką Trevora Rabina jest jednym z moich ulubionych utworów. Zawsze słuchałem dużo muzyki. Od kiedy pamiętam miałem sporą kolekcję płyt i jeszcze większą kaset. Pierwszy zestaw kaset dostałem od kolegi brata, który wyjechał pracować do Libii. Była na niej pełna dyskografia The Beatles i Rolling Stones. Dość szybko uzupełniłem ją o The Shadows, Purpli, Zeppelinów, Simona i Garfunkela. Oprócz tego było radio. Początkowo Radio Luksemburg. Zapamiętałem z tego okresu zespół Hot Choclate. Gdy w audycji "Studia stereo" programu IV (wówczas jedynego półgodzinnego programu stereofonicznego) pojawił się red. Jerzy Janiszewski rozpoczęła się moja edukacja muzyczna na dobre. Przed każdą audycją robili testy, aby każdy ze słuchaczy mógł wyregulować balans i tony. W każdą sobotę przez kilka lat dobywały się sesje nagraniowe. Najpierw byli The Beatles, potem Pink Floyd, od Barreta po płyty solowe Gilmura i Watersa. Do tego dochodziły wspaniałe programy Trójki, zwłaszcza audycje Piotra Kaczkowskiego.
Muzyką kierowałem się w życiu.
Muzyka uczyła mnie miłości.
Potem pojawiłaś się Ty i nasz wspólny blog, w którym chcemy przekazać naszą wizję świata ...

PS. Z moją muzyką związany jest też Szczecin. To tu ma siedzibę bliski nam zespół "Do Góry Dnem". 24 marca 2018 roku będzie jego święto. 40 lecia zespołu. Impreza odbędzie się w Domu Kultury 13 Muz w Szczecinie. To z nimi wspólnie witaliśmy nasze wejście do Unii Europejskiej na imprezie w Schronisku na Muflonie.
Zapraszamy na nasz blog i pozdrawiamy wszystkich ludzi dla których miłość jest najważniejsza

Obrazek
coolman

Wróć do Sport I Turystyka