W co inwestować?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: W co inwestować?

Re: W co inwestować?

Post autor: pawelmruk » 28 sty 2019, 14:38

W papiery wartosciowe.

Re: W co inwestować?

Post autor: eryczkes » 17 sty 2019, 8:07

Moim zdaniem najlepiej jest inwestować w nieruchomości. Po czasie na prawdę przynoszą zysk i przynosić będą. Zachęcam do sprawdzenia różnych ofert z biur nieruchomości, a może uda się trafić w coś nie drogiego.

Re: W co inwestować?

Post autor: pozycjoner1 » 16 lis 2015, 22:11

jednym z najbardziej spektakularnych wzrostów można zauważyć na kursie bitcoina. Ludzie mają coraz mniej zaufania do banków centralnych i ciągłej dewaluacji walut lokalnych. Bitcoiny nie są narażone na straty związane z inflacją. Więcej możesz przeczytać o tym na stronie https://bitbay.net/pl/bitcoin-kurs

Re: W co inwestować?

Post autor: finkol » 05 paź 2015, 7:57

Można też inwestować w fundusze inwestycyjne, np: https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/inwestycje/fundusze-inwestycyjne/fundusze-inwestycyjne-otwarte-fio/union-investment.html oczywiście jak każde inwestowanie wymaga to obeznania się na rynku inwestycji i znaniu podstawowych rynkowych mechanizmów. Wszystko też zależne jest od tego jaka kwotę mozna zainwestować, na jaki czas i w jakiej formie. Ale jeśli ktoś nie zna sie na tym zupełnie radzę własnie inwestycje poprzez fachowców-znają rynek.

W co inwestować?

Post autor: niefka » 21 sie 2015, 8:13

Jaki jest najlepszy pomysł na inwestowanie zgromadzonego kapitału?Wiem, że opcji jest sporo bo i akcje i obligacje i waluty(http://www.hftbrokers.pl/) co jeszcze jeśli mam do dyspozycji raczej mniejsze kwoty tzn takie, że nie moge ich zainwestować jedorazowo np. w zakup nieruchomości. Co proponujecie?o proponujecie? Jak wy inwestujecie swoje oszczędności o ile inwestujecie?

Na górę

cron