Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo

Promocja Vivus - pierwsza pożyczka za darmo na 61 dni

Post autor: Adamson » 07 lis 2019, 11:59

Strona Vivus z promocją
Załączniki
vivus.jpg
Różowy pasek na górze jest linkiem do promocji Vivus pożyczki za darmo na 61 dni
vivus.jpg (76.07 KiB) Przeglądany 1449 razy

Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo

Post autor: Adamson » 07 lis 2019, 11:55

Vivus oferuje obecnie promocję pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów na 61 dni, czyli mamy dwa razy dłuższy okres sprały niż normalnie - standardowo jest 30 dni. Promocja pierwszej darmowej pożyczki w Vivus dostępna jest do 3000 zł.
Jest to oferta promocyjna wyłącznie dla nowych klientów, czyli osób, które nigdy wcześniej nie były klientem firmy Vivus i nie brały wcześniej pożyczki w tej firmie.

Ogólnie pożyczka Vivus jest dostępna dla nowych klientów od 100 - 7500 zł, ale promocja pierwszej darmowej pożyczki obejmuje kwotę od 100 zł do 3000 zł. Oczywiście im większa kwota tym trzeba mieć lepszą zdolność kredytową. Vivus może sprawdzać BIK i KRD, jednak w Vivus dość łatwo dostać pożyczkę - łatwiej niż w Wonga, a przynajmniej tak było w moim przypadku.

Warunkiem skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki, poza oczywiście byciem nowym klientem, jest również terminowa spłata. Jeżeli zmieścimy się w ustalonym terminie to spłacamy tyle ile pożyczyliśmy.

W ramach promocji tej na 61 dni podczas brania pierwszej pożyczki termin spłaty wynosi 61 dni od daty otrzymania pieniędzy. Jest to sztywny okres - nie można regulować czasu spłaty mimo że w formularzu na stronie widniej suwak z regulacją czasu na spłatę. Żeby skorzystać z promocji w wersji na 61 dni najlepiej kliknąć różowy baner u góry i wtedy przekieruje nas do właściwego formularza. Maksymalne RRSO w tej promocji wynosi 0% pod warunkiem spłaty w okresie 61 dni. Na stronie głównej widać też suwaki z symulacją dla kolejnych pożyczek, także nie trzeba się tym sugerować jeśli to nasza pierwsza pożyczka i zamierzamy spłacić ją w terminie.

Ogólnie poza promocją pożyczki tego typu są drogie, a RRSO wysokie.

Vivus ma chyba najlepsze opinie jeśli chodzi o firmy pożyczkowe.

Na górę

cron