Sprężarka śrubowa

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Sprężarka śrubowa

Re: Sprężarka śrubowa

Post autor: ilania » 25 lis 2019, 11:38

Na naszym zakładzie produkcyjnym nie tylko wysokiej jakości narzędzia są potrzebne ale i przede wszystkim elementy złączne. W tym zakresie warto mieć stałego dostawcę, śrub różnego rodzaju nie może nigdy zabraknąć na produkcji. Warto się zapoznać z ofertą sklepu https://www.sklepsrubex.pl/product/SRUBA-Z-KOLNIERZEM-12X60-DIN-6921-10-9-OC-PLATKOWY-s23932 takie śruby można zakupić bardzo szybko w potrzebnej od ręki ilości.

Sprężarka śrubowa

Post autor: twistet » 07 maja 2013, 11:58

Jeżeli wymagasz pewnego sprzętu przemysłowego dla własnej firmy to koniecznie zaznajom się z ofertą przedsiębiorstwa Fiac – znanego wytwórcy kompresorów i systemów do transportu powietrza pod ciśnieniem. Każda oferowana sprężarka śrubowa przedsiębiorstwa Fiac opatrzona jest oryginalną gwarancją jakości, a w razie nagłej awarii na każdego użytkownika czeka biegły serwis sprężarek śrubowych, który realizuje wszystkie naprawy prędko i efektywnie. Pozycja przedsiębiorstwa na rynku świadczy o jej znanym statucie i poziomie zaufania jej użytkowników, przez co Fiac wciąż wytwarza najlepszej klasy narzędzia, jakie są stosowane na co dzień w wielu fabrykach.

Na górę

cron