Mobilex - sprzęt rehabilitacyjny

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Mobilex - sprzęt rehabilitacyjny

Re: Mobilex - sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: wandzio3 » 19 lis 2018, 11:47

Profesjonalny sprzęt.

Re: Mobilex - sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: brzezinska » 07 sie 2018, 22:17

Sprzęt rehabilitacyjny to bardzo istotna rzecz w naszym życiu, jakże często sprzęt ten jest niezbędny do codziennego funkcjonowania dla osób niepełnosprawnych. Zdecydowanie się zgodzę z tym, iż często jest to nagły wydatek. W przypadku chociażby nieszczęśliwego wypadku potrzebujemy sprzętu rehabilitacyjnego od zaraz. Warto co jakiś czas przeglądać oferty sklepów rehabilitacyjnych, by w takiej nie daj Boże sytuacji podjąć szybką, trafną decyzję. Osobiście śledzę sklep ortopedyczny w Sport-Klinice, na prawdę bardzo solidna firma. W sklepie jest bardzo duży wybór i korzystne ceny. Bardzo polecam.

Mobilex - sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: aronia » 22 cze 2018, 8:00

Konieczność zakupu sprzętu rehabilitacyjnego najczęściej spada na nas w sposób niespodziewany. Uraz, wypadek, choroba. Rzadziej są to wady wrodzone. Nie zdajemy sobie sprawy jak łatwo osoba zdrowa może stać się osobą niepełnosprawną lub będzie wymagać odpowiedniej rehabilitacji. W takich przypadkach najczęściej nie jesteśmy przygotowani finansowo i pomocy szukamy w wypożyczalniach sprzętu rehabilitacyjnego. Nie wiemy, że większość tego sprzętu jest refundowana z NFZ. Dostawca sprzętu rehabilitacyjnego Mobilex. Przekonałam się o tym, gdy chodziło o likwidację barier architektonicznych dla mojego dziadka. Konkretnie chodziło o zakup rampy ułatwiającej pokonanie schodów na klatce schodowej https://www.mobilex.pl/produkty/schodol ... sprawnych/ . Na stronie Mobilexu jest dokładna instrukcja jak uzyskać dofinansowanie i są do pobrania odpowiednie druki jakie należy złożyć w NFZ. Dofinansowanie na zakup takiej rampy wynosi 80 %.
Obrazek

Na górę

cron