Wycieczki objazdowe.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wycieczki objazdowe.

Re: Wycieczki objazdowe.

Post autor: wanda » 19 mar 2019, 14:16

Z pewnością świetnie na wycieczki objazdowe nadaje się Turcja. To olbrzymi kraj z wieloma atrakcyjnymi rejonami. W zasadzie Turcję można podzielić na trzy rejony. Turcję wschodnią, centralną i riwierę Turecką na południu Turcji. W tym roku wiele mówi się o zwiedzaniu Kapadocji balonem. Oglądanie cudu natury jakim jest Kapadocja z pokładu balonu misi by ć niezapomnianym przeżyciem. Zresztą zobaczcie sami na blogu Inside Your Life http://www.insideyourlife.pl/2019/03/ta ... ralna.html .

Wycieczki objazdowe.

Post autor: dwudziestka » 07 cze 2016, 11:30

Co sądzicie o opcji na wakacje w postaci wycieczek objazdowych: http://www.swiatwypoczynku.pl/kategorie-wycieczek/wycieczki-objazdowe/12/ Nigdy nie byłam na takiej więc jakoś nie potrafie tego ocenić.
Wygląda to dość ciekawie i nawet nie za drogo a powiem szczerze, że leżenie tydzień na plaży już mnie nieco znudziło. Polecicie jakąś wycieczkę lub chociaż kierunek?Ile dni spędzonych w takiej formie będzie wystarczająca opcją?

Na górę

cron