Agencja reklamowa Lublin

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Agencja reklamowa Lublin

Re: Agencja reklamowa Lublin

Post autor: coolman » 15 lip 2017, 20:25

Reklama - treadycyjna czy internetowa to dzisiaj podstawa. Nie wiem czy jest sens rozprawiać nad tym, która forma jest lepsza (bardziej odpowiednia) bo to zależy od specyfiki biznesu, ale wydaje mis ie, że dzisiaj każda branża powinna brać dla sibie to co najlepsze zarówno z mediów społecznościowych jak i reklamy w formie wielkoformatowej czy jakiejś innej, w sumie wybór jest naprawdę bardzo szeroki jak widać: http://fabrykareklamy.pro/pl/ Tak naprawdę najlepiej dzisiaj korzystać ze wszystkiego, bo potencjalni klienci są już przyzwyczajeni do niektórych rozwiązań i wręcz oczekują obecności marek np. na portlach społecznościowych. A co do reklamy tradycyjnej - jesteśmy do niej przyzwyczajeni i wydaje mi się, że nawet podprogowo przyswajamy jej przekaz.

Re: Agencja reklamowa Lublin

Post autor: marcopolo » 19 lut 2017, 20:06

To prawda, reklama w dzisiejszych czasach to podstawa. Polemizowałbym tylko z tym, że należy się ograniczać jedynie do reklamy w sieci. ona jest ważna, wręcz nieodzowna, ale jednak nie tylko na niej należy się opierać. No i pozostaje kwestia tego, że wiele osób nie ma [jeszcze] biznesu w sieci więc wybór banneru czy bilboardu w klasycznym wydaniu wydaje się być pomysłem równie dobrym, oczywiście trudno tylko na tym poprzestać. Wszystko zależy od branży i celów jakie stawiamy przed swoim biznesem. Dla osoby prowadzącej sklep stacjonarny ważniejsze będzie wyposażenie w odpowiednie elementy typu http://www.apla.eu/oferta/pos/gabloty niż uruchamianie jakiejś kampanii internetowej. Niemniej zgadzam się w całej rozciągłości, że pewne działania są nieodzowne (identyfikacja wizualna, odpowiednia oprawa graficzna) - tak w sieci jak i w realu.

Agencja reklamowa Lublin

Post autor: K_Sammet » 22 wrz 2016, 12:58

Internet obecnie stał się najbardziej efektownym miejscem reklamowym. Co więcej, jest istotnym czynnikiem, dzięki któremu firma ma szansę zaistnieć i odnieść sukces na pełnym konkurencji rynku. Niesamowicie istotna jest identyfikacja wizualna firmy, ponieważ obraz najsilniej zapada w pamięć, wywołując pozytywne bądź negatywne skojarzenia, zachęcając lub nie do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa. Agencja reklamowa AID podejmuje się różnych wyzwań, tworząc kreatywną, a zarazem celną identyfikację wizualną firm, na którą składa się wiele elementów, takich jak logo firmy, wizytówki, ulotki i inne segmenty, w zależności od branży. Zapraszam do zapoznania się z ofertą agencji, która obejmuje nie tylko usługi graficzne, ale także wiele innych.
https://aid.lublin.pl/

Na górę

cron