Platforma zakupowa Marketplanet OnePlace

http://www.marketplanet.pl/

Platforma zakupowa Marketplanet OnePlace
Dyskusje o pieniądzach i biznesie.

Platforma zakupowa Marketplanet OnePlace

Postautor: marcopolo » 16 sie 2015, 20:26

Platforma zakupowa Marketplanet OnePlace to idea skupienia w jednym miejscu świata zakupów i sprzedaży. To poszukiwanie wspólnej płaszczyzny do budowy długotrwałych relacji na poziomie strategicznym oraz realizacji transakcji na poziomie operacyjnym. Marketplanet OnePlace to więcej niż system i narzędzia. To miejsce wymiany informacji, poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz wspierania działań prowadzonych na styku zakupu i sprzedaży. Patrząc przez pryzmat doświadczeń własnych oraz naszych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że platforma współpracy zarówno kupujących jak i sprawdzonych dostawców powinna być stałym elementem strategii obydwu stron.
Oferta działań doradczych jest związana z optymalizacją relacji między sprzedającymi i kupującymi. Doradztwo w obszarze Source to Pay, pozwala w firmie zaplanować działania, osiągnąć długofalowe ponadprzeciętne efekty działu zakupów.
Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie do potrzeb danego klienta proponując mu jak najlepsze rozwiązania.
Teraz mają ciekawą ofertę dla nowych klientów. Korzystanie z platformy za darmo by poznać jej zalety, i to z pozycji administrowania przysługującej pełnoprawnemu użytkownikowi https://oneplace.marketplanet.pl/poczatek .
marcopolo
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2015, 11:19

Re: Platforma zakupowa Marketplanet OnePlace

Postautor: Zabulon » 07 lut 2017, 10:51

Słyszeliście o katalogu firm Aleo ? To coś więcej niż kolejny katalog internetowy służący jedynie pozycjonowaniu i reklamie Twojej firmy.
Aleo to platforma handlowa umożliwiająca nawiązanie bezpiecznych transakcji, weryfikację dostawcy, pomoc finansową w realizacji kontraktu. Portal jest stworzony przez ING Usługi dla Biznesu S.A. To dzięki nim dziesiątki tysięcy firm mogą prowadzić bezpieczny biznes korzystając w łatwego w obsłudze katalogu http://aleo.com/pl/firmy . Możliwość selekcji firm z uwagi na lokalizację pomoże wybrać firmę lokalną działająca w Twoim otoczeniu. Możesz też znaleźć dostawcę po produkcie, czy oferowanej usłudze. Jeżeli do realizacji zamówienia będą Ci potrzebne środki finansowe z pomocą przyjdzie bank ING, monitorując i wspierając transakcję.
Obrazek
Zabulon
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2015, 19:42


Wróć do Biznes i Ekonomia

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron