Strona 1 z 1

Kalkulator rat kredytu

Post: 09 maja 2013, 11:23
autor: Mieszkaniosfera.pl
Aktualnie duża liczba ludzi decydujących się na zakup mieszkania korzysta z kredytów. Jednak zanim takiego typu najlepszy kredyt hipoteczny się otrzyma, trzeba dobrze zaznajomić się z wielorakiego rodzaju ofertami. Ranking kredytów hipotecznych czy też kalkulator zdolności kredytowej w tym zagadnieniu mają sposobność być bardzo pomocne. Wyjątkowo polecane jest też spotkanie z doradcą. Z pomocą serwisu Mieszkaniosfera.pl każda osoba posiada możność korzystania z opcji, które przedstawia kalkulator kredytów hipotecznych, jak i ma sposobność znaleźć doradcę, będącego specjalistą w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Re: Kalkulator rat kredytu

Post: 22 lip 2018, 22:09
autor: brzezinska
Wraz z mężem również zamierzamy kupić dom jednorodzinny na kredyt. Dotychczasowo mieszkaliśmy w bloku, ale postanowiliśmy to zmienić. Tym bardziej, że nasza rodzinka powiększyła się o jedną osóbkę, którą jest nasz kochany synek. Zastanawiamy się nad dobrą ofertą kredytu. Dom już mamy upatrzony na osiedle domów jednorodzinnych okolice warszawy: http://www.ventana.pl/osiedle/
Przepiękne osiedle, już nie mogę się doczekać, kiedy się tam wprowadzę wraz z moim kochanym synkiem i mężem.

Re: Kalkulator rat kredytu

Post: 14 lis 2018, 9:56
autor: anastazja
Ja szukam funduszy na rozwój swojej firmy. Bardzo mnie zaciekawiła oferta Podkarpackiego Funduszu Rozwoju http://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/dzialalnosc-pozyczkowa.html, jako działalność pożyczkowa. Udzielają pożyczki dla firm i spółek, tylko nie wiem czy dla nowych na rynku czy jak? Co o tym myślicie?

Re: Kalkulator rat kredytu

Post: 19 lut 2020, 13:16
autor: Riposta
Własna firma,to worek bez dna,zawsze znajdzie coś,co pochłonie spore wydatki,dlatego też branie pożyczek i kredytów jest we własnym biznesie normą,

Re: Kalkulator rat kredytu

Post: 19 lut 2020, 13:54
autor: wuzetka
Właśnie dlatego,że własny biznes to zazwyczaj koszty,z pomocą przychodzi doświadczony doradca finansowy Pruszków
Doradcy z tego biura przyjmują w każdym mieście,wystarczy wejść na stronkę i wybrać interesujące nas lokalizację,a jeśli nie mamy jak do nich dojechać oni dojadą do nas.To bardzo wygodna opcja.Doradca to człowiek bardzo otwarty,znający się na kredytach,chętnie pomoże i wyjaśni wszelkie niejasności.