Strona 1 z 1

Reklama stron internetowych

Post: 08 maja 2013, 11:08
autor: misza
Jak powszechnie wiadomo w obecnych czasach promocja i reklama w internecie wysuwa się na pierwszy plan w działaniach marketingowych wielu firm, z tego powodu każda forma internetowej promocji staje się dla chcących odnieść rynkowy sukces szczególnie cenna. Katalog stron Twojestrony.net to szczególne miejsce gdzie można łatwo, skutecznie i tanio zareklamować swoją stronę w sieci. Siła promocyjna tego katalogu to zarówno zwiększenie ruchu poprzez bezpośrednie odwiedziny zamieszczonej witryny na stronach katalogu jak i wpływ umieszczonych w nim linków na pozycję tychże witryn w wyszukiwarkach. Zachęcamy do sprawdzenia marketingowego oddziaływania naszego katalogu, zwłaszcza że podstawowe formy wpisów są w nim darmowe. Polecamy przede wszystkim wartościowe wpisy w kategoriach związanych z reklamą i promocją czyli np.: agencje promocyjno-reklamowe, badania rynku i opinii publicznej, agencje public relations czy bardzo popularnej zawierającej strony www firm produkujących gadżety reklamowe. Dla tych, którzy chcą jeszcze wyraźniej zaznaczyć swoją obecność w katalogu a tym samym zwiększyć siłę marketingowego oddziaływania polecamy tzw. wpisy premium oraz super premium.

Re: Reklama stron internetowych

Post: 22 wrz 2016, 14:33
autor: K_Sammet
Jeżeli chodzi o reklamę stron internetowych, to najlepszym rozwiązaniem jest zadbanie o jej wyrazisty wizerunek w sieci. Mam przez to na myśli identyfikację wizualną: https://aid.lublin.pl/identyfikacja-wizualna/

Re: Reklama stron internetowych

Post: 26 paź 2016, 7:38
autor: Prioss1
NO chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie jeśli chcesz rozpromować stronę.

Re: Reklama stron internetowych

Post: 17 lis 2017, 14:39
autor: Shoa
rowniez uwazam ze pozycjonowanie jest lepsze

Re: Reklama stron internetowych

Post: 14 sty 2018, 16:33
autor: aronia
Już dawno nie słyszałam by ktoś poprzez gadżety reklamowe i plakaty propagował swoją stronę internetową. Częściej klienci szukają jakiś produktów. To je chcą kupować a nie adres strony. Dlatego lepiej postarać się o dobre wypozycjonowanie marki i strony internetowej poprzez treści zawarte na stronie i oferowane produkty. Do tego trzeba przeprowadzić odpowiednio dobraną kampanię reklamową obejmującą różne rodzaje działań. Oczywiście ważny jest odpowiedni link building, marketing szeptany czy działania obejmujące różnego rodzaju socjal media. Ze swojej strony mogę polecić agencję New Project z Łodzi http://www.newproject.biz.pl .
Posiadają wieloletnie doświadczenie oparte na współpracy z 200 firmami z całej Polski.

Re: Reklama stron internetowych

Post: 22 paź 2019, 13:51
autor: wuzetka
Na początek warto sprawić,by nasza strona była warta uwagi,by była wyjątkowa,by wyróżniała się spośród wielu innych w internecie.Niestety,sami możemy sobie z tym nie poradzić,dlatego też warto by zajęli się tym profesjonaliści,którzy oferują klientom nie tylko tworzenie stron internetowych ,ale też projektowanie graficzne katowice,projektowanie ulotek i wizytówek,doradzanie na każdym etapie tworzenia.
Agencja ta zajmuje się również pozycjonowaniem,co może być pomocne i sprawić,że każda strona internetowa odniesie sukces.

Re: Reklama stron internetowych

Post: 05 lis 2019, 16:32
autor: Zoja
Agencja marketingowa to najlepsza mozliwosc dla wartosciowej naturalnej reklamy dla firmy... Ta http://agencjawomm.pl/ ma doswiadczenie wiedze i dziala etycznie. Prowadzili na moje zlecenie marketing szeptany i co jest fajne sa w stanie przewidziec skutecznosc prowadzonej kampanii poniewaz daja opisowe raporty koncowe po calym miesiacu dzialan