Strona 1 z 1

Wybielanie zębów

Post: 25 cze 2018, 20:16
autor: brzezinska
Czy ktoś z was wybiela zęby domowymi sposobami? Bardzo zależy mi na jakieś taniej, ale skutecznej i bezpiecznej metodzie wybielania zębów. Na ten moment po prostu nie stać mnie na taki zabieg u dentysty, a zęby już zdecydowanie wymagają wybielenia. Czy ktoś z was stosował może ten płyn - https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej-listerine-advanced-white. Jeśli tak to napiszcie, czy efekt był zadowalający. U mnie przebarwienia nie są zbyt duże, więc myślę, że nie trzeba jakichś super mocnych środków, a wiadomo im wcześniej się ich pozbędę tym lepiej.

Re: Wybielanie zębów

Post: 07 lis 2018, 11:14
autor: valia1
Piękne i zdrowe zęby wymagają uwagi i pielęgnacji na co dzień. Fajne i praktyczne porady o tym można znaleźć w artykule http://www.ultimatum.com.pl/aktualnosci/jak-najskuteczniej-zadbac-o-zdrowie-zebow.html. Nie chodzi tylko o wybielanie, ale przede wszystkim o zdrowie, kontrolę i dbanie o nie.

Re: Wybielanie zębów

Post: 23 lis 2018, 18:34
autor: Fionka
To bardzo ważne by mieć odpowiednią wiedzę na temat zębów i tego jak o nie dbać.W sieci jest sporo poradników,artykułów na ten temat,warto je czytać i wyciągać wnioski.Jednym z ciekawiej napisanych poradników jest ten https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-soniczna/1638
Znajdziemy w nim porady dotyczące tego jak wybierać szczoteczkę do zębów,czym różni się szczoteczka soniczna od elektrycznej a nawet to na jakiej zasadzie działa taka szczoteczka.

Re: Wybielanie zębów

Post: 16 lip 2019, 13:22
autor: mimmi
domowe sposoby nie zawsze są skuteczne, szczególnie kiedy masz naturalnie ciemniejsze szkliwo. Najszybciej pożądany efekt uzyskasz w gabinecie stomatologicznym. Po zdjęciu aparatu musiałam wybielić zęby, ponieważ zostały przebarwienia. Ta metoda http://stomatologia.pro-familia.pl/wybi ... w-rzeszow/ jest naprawdę skuteczna i bezpieczna. Polecam gabinet.