Strona 1 z 1

soczewki czy okulary?

Post: 16 sie 2018, 16:44
autor: brzezinska
Jak myślicie, co jest zdrowsze dal oczu? Okulary, czy soczewki? Osobiście testowałam zarówno okulary, jak i soczewki i sądzę, że lepszą opcją są soczewki, które są delikatne i nie męczą oczu, tak jak okulary. Soczewki są też dużo bezpieczniejsze o okularów, ponieważ na spokojnie można w nich uprawiać sport. W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo innowacyjnych soczewek, które zapewniają nam pełen komfort i przede wszystkich są korzystne dla oczu. Ja korzystam obecnie z soczewek marki Acuvue: https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/budowa-oka A jakie jest Wasze zdanie? Korzystacie z okularów, czy soczewek?

Re: soczewki czy okulary?

Post: 12 wrz 2018, 9:18
autor: Falka
Soczewki są wygodniejsze ale trzeba się do nich przyzwyczaić. Mi to zajęło kilka dni - po prostu trzeba przywyknąć że coś masz w oku no i opanować szybkie zakładanie i ściąganie szkieł. Ja juz od dawna noszę soczewki bo dzięki nim zapominam o wadzie wzroku. Tanie szkła zawsze zamawiam w sklepie Optiland https://optiland.pl/ . Mają bardzo duży wybór soczewek i często robią różnego rodzaju promocje.

Re: soczewki czy okulary?

Post: 14 lis 2018, 9:53
autor: anastazja
Soczewki są wygodniejsze.

Re: soczewki czy okulary?

Post: 16 lip 2019, 13:17
autor: mimmi
Myślę,że tradycyjne okulary, chociaż jeśli ktoś stosuje soczewki zgodnie z zaleceniami to pewnie też jakoś specjalnie sobie nie szkodzi.

Re: soczewki czy okulary?

Post: 24 lip 2019, 11:29
autor: Kiki
Nie wiem szczerze mówiąc. Zawsze nosiłam okulary i pewnie tak już zostanie.