Strona 1 z 2

Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 08 maja 2013, 11:11
autor: misza
Jeżeli chcesz zasięgnąć wiedzy i łatwo porównać dostępne na polskim rynku preparaty na odchudzanie to zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony. Regularnie zamieszczamy tu opisy różnego rodzaju preparatów odchudzających: tabletek, suplementów w formie proszku, płynów czy gotowych posiłków. Opisujemy tu zarówno najbardziej popularne produkty takie jak: Asystor Slim, Linea, Goodbye Appetite jak i środki stosowane do zbijania lub utrzymywanie wagi przez wyczynowych sportowców czy też do robienia tak zwanej rzeźby przez kulturystów. Na stronie znajdziecie także informacje natury ogólnej związanej z odchudzaniem: charakterystykę takich substancji jak kofeina, efedryna, gugglesterony, definicję indeksu BMI czy też najważniejsze zasady skutecznego odchudzania. Prezentowane tu preparaty odchudzające poddawane są ocenie przez użytkowników, tak więc zachęcamy do zostawiania swoich opinii oraz dyskusji.

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 17 lis 2014, 13:45
autor: donko
Nic same suplementy nie zdziałaja więc trzeba się tez nzastwic na duzo pracy bo inaczej efekty nie będą osiągalne. Owszem pomagaja takie suplementy ale tylko w połączeniou z dieta i sportem.

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 23 mar 2016, 14:12
autor: olaja
Też jestem zdania, że same suplementy nie zdziałają cudów-owszem mogą być pomocą ale nigdy nie będą w stanie załatwić sprawy odchudzania. Polecam tez jeśli już się decydujemy na suplementy diety to wybierać te z apteki: https://www.doz.pl/ nie polecam kupować czegoś niesprawdzonego i z niewiadomego pochodzenia. I oczywiście podstawa to dieta i sport a suplementy są dodatkiem!

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 07 cze 2016, 11:31
autor: dwudziestka
To ma tylko wspomagać proces odchudzania.

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 13 mar 2017, 16:40
autor: tlika
To się zgadza , same suplementy nie odchudzają

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 15 mar 2017, 14:07
autor: amelia21
Zgadzam się ale jeśli stosuje się http://therm-line.com/therm-line-hydrofast i przy tym chociaż troche ćwiczy i w miarę zdrowo odżywia to można bez problemu schudnąć kilka kg w miesiąc, wiem po sobie

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 16 lis 2018, 8:33
autor: darerek1
Jestem w trakcie budowy masy mięśniowej więc zdecydowałem się na odżywkę białkową http://www.bialka.odzywki-na-mase.com.pl/products/veggie-protein-complex.html , gdzie białko jest pochodzenia roślinnego. Jestem zadowolony i efekty już są widoczne. Można sprawdzić w tym rankingu i dopasować sobie białko do celów i potrzeb ;)

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 07 lut 2019, 9:35
autor: Falka
Suplementy na odchudzanie są spoko tylko trzeba je przyjmować rozsądnie. Pamiętajcie, że samymi tabletkami się nie odchudzicie - do tego potrzeba jest jeszcze dobra dieta i dużo ćwiczeń. Oczywiście warto wspomagać się tabletkami ale tylko sprawdzonymi. Tu http://www.activlab.pl/pl/n/list znajdziecie bezpieczne produkty na odchudzanie, które nie powodują skutków ubocznych.

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 05 sie 2019, 10:57
autor: lukrecjs
Są suplementy, które naprawdę zmniejszają łaknienie jak np błonnik ale jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, to myślę,że bez ćwiczeń nic się nie osiągnie.

Re: Tabletki i inne suplementy na odchudzanie

Post: 14 sty 2020, 18:07
autor: wuzetka
A ja kiedyś piłam ziółka,polecono mi w aptece,jednak nie byłam w tym zbyt wytrwała.Teraz jednak,zastanawiam się poważnie nad powrotem do ziół,tylko nie bardzo wiem jakie zioła wybrać,by przyniosły oczekiwany efekt.