Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo

https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/06/pozyczka-vivus-promocje-opinie.html

Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo
Dyskusje o pieniądzach i biznesie.

Promocyjne pożyczki dla nowych klientów za darmo

Postautor: Adamson » 07 lis 2019, 11:55

Vivus oferuje obecnie promocję pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów na 61 dni, czyli mamy dwa razy dłuższy okres sprały niż normalnie - standardowo jest 30 dni. Promocja pierwszej darmowej pożyczki w Vivus dostępna jest do 3000 zł.
Jest to oferta promocyjna wyłącznie dla nowych klientów, czyli osób, które nigdy wcześniej nie były klientem firmy Vivus i nie brały wcześniej pożyczki w tej firmie.

Ogólnie pożyczka Vivus jest dostępna dla nowych klientów od 100 - 7500 zł, ale promocja pierwszej darmowej pożyczki obejmuje kwotę od 100 zł do 3000 zł. Oczywiście im większa kwota tym trzeba mieć lepszą zdolność kredytową. Vivus może sprawdzać BIK i KRD, jednak w Vivus dość łatwo dostać pożyczkę - łatwiej niż w Wonga, a przynajmniej tak było w moim przypadku.

Warunkiem skorzystania z promocji pierwszej darmowej pożyczki, poza oczywiście byciem nowym klientem, jest również terminowa spłata. Jeżeli zmieścimy się w ustalonym terminie to spłacamy tyle ile pożyczyliśmy.

W ramach promocji tej na 61 dni podczas brania pierwszej pożyczki termin spłaty wynosi 61 dni od daty otrzymania pieniędzy. Jest to sztywny okres - nie można regulować czasu spłaty mimo że w formularzu na stronie widniej suwak z regulacją czasu na spłatę. Żeby skorzystać z promocji w wersji na 61 dni najlepiej kliknąć różowy baner u góry i wtedy przekieruje nas do właściwego formularza. Maksymalne RRSO w tej promocji wynosi 0% pod warunkiem spłaty w okresie 61 dni. Na stronie głównej widać też suwaki z symulacją dla kolejnych pożyczek, także nie trzeba się tym sugerować jeśli to nasza pierwsza pożyczka i zamierzamy spłacić ją w terminie.

Ogólnie poza promocją pożyczki tego typu są drogie, a RRSO wysokie.

Vivus ma chyba najlepsze opinie jeśli chodzi o firmy pożyczkowe.
Adamson
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2013, 16:48

Promocja Vivus - pierwsza pożyczka za darmo na 61 dni

Postautor: Adamson » 07 lis 2019, 11:59

Strona Vivus z promocją
Załączniki
vivus.jpg
Różowy pasek na górze jest linkiem do promocji Vivus pożyczki za darmo na 61 dni
vivus.jpg (76.07 KiB) Przeglądany 1494 razy
Adamson
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2013, 16:48


Wróć do Biznes i Ekonomia

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron